  • SF1-2.5-F7P-5
SF1-2.5-F7P-5
advertisement
Manufacturer No:
SF1-2.5-F7P-5
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-SF1-2.5-F7P-5
Package:
Datasheet:
Description:
LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, Vertical SMD Adapter, 1mm. Fiber Optic Core, 7.0mm, Dia. Low Profile Lens, 2.5 in. Green