  • SER3018H-223KE
SER3018H-223KE
advertisement
Manufacturer No:
SER3018H-223KE
HK JDW NO:
3194-SER3018H-223KE
Step5Bar-code shipping tag
SER3018H-223KE
    Select All
  • Core Material
    Ferrite
  • Tolerance
    10%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Packing Method
    Tray
  • Shielding
    YES
  • Construction
    Shielded
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • DC Resistance (DCR)
    0.00256Ohm
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    15A
  • Inductance-Nom (L)
    22 µH
  • Self Resonant Frequency
    15MHz