  • SER2009-501MLB
SER2009-501MLB
advertisement
Manufacturer No:
SER2009-501MLB
HK JDW NO:
3194-SER2009-501MLB
Step5Bar-code shipping tag
SER2009-501MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 15 hours ago)
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Inductance
    500 nH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    54A
  • Frequency - Self Resonant
    544MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    630μOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.5 µH
  • Height
    8.64mm
  • Length
    19.69mm
  • Width
    19.55mm