  • SDR1006TTEB330K
SDR1006TTEB330K
advertisement
Manufacturer No:
SDR1006TTEB330K
HK JDW NO:
430-SDR1006TTEB330K
Package:
1006
Step5Bar-code shipping tag
SDR1006TTEB330K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    33 μH
  • Max DC Current
    1.5mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    120mOhm
  • Diameter
    9.5mm
  • Height
    5.5mm
  • Length
    9.5mm
  • Width
    5.5mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    1006
  • Tolerance
    10%