  • SDI200G-24-U2-P51
SDI200G-24-U2-P51
advertisement
Manufacturer No:
SDI200G-24-U2-P51
HK JDW NO:
193-SDI200G-24-U2-P51
Package:
Datasheet:
SDI200G-24-U2-P51
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 199W
Step5Bar-code shipping tag
SDI200G-24-U2-P51
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    SDI200G-U (200W)
  • Size / Dimension
    6.34Lx2.13W x 1.31 H 161.0mmx54.2mmx33.2mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Power (Watts)
    199W
  • Approval Agency
    CE, cULus, FCC
  • Efficiency
    Level VI
  • Current - Output (Max)
    8.3A
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Input Type
    Cord
  • Voltage - Output
    24V
  • Form
    Desktop (Class I)
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Input Connector
    IEC 320-C14
  • Output Connector
    Power DIN, 4 Pin
  • No Load Power Consumption
    210mW Max