  • SCMDVLT3R6224ZVH115004E
SCMDVLT3R6224ZVH115004E
advertisement
Manufacturer No:
SCMDVLT3R6224ZVH115004E
Manufacturer:
Lelon Electronics
HK JDW NO:
3891-SCMDVLT3R6224ZVH115004E
Package:
Description:
Cap Supercap 0.22F 3.6V -20% to 80% (11.5 X 4.5mm) PC Pin Stacked Coin 10mm 3uA 75 Ohm 1000h 85°C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SCMDVLT3R6224ZVH115004E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Terminals
    2
  • Tolerance
    -20% to 80%
  • Construction
    Stacked Coin
  • Termination Style
    PC Pin
  • Polarity
    Polar
  • Voltage
    3.6VDC