  • SCM2012-900-04
SCM2012-900-04
advertisement
Manufacturer No:
SCM2012-900-04
Manufacturer:
KOHERelec
HK JDW NO:
17961-SCM2012-900-04
Package:
Datasheet:
Description:
90Ω@100MHz -40℃~+125℃ 0.3Ω 50V 2 0.4A 125V SMD,2x1.2x1.2mm Common Mode Filters ROHS