  • SCE048SA2SP1B
SCE048SA2SP1B
advertisement
Manufacturer No:
SCE048SA2SP1B
HK JDW NO:
512-SCE048SA2SP1B
Package:
Datasheet:
SCE048SA2SP1B
Description:
AUDIO PIEZO IND 28-48V PNL MNT
Step5Bar-code shipping tag
SCE048SA2SP1B
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    1.687Dia 42.85mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    2kHz
  • Operating Supply Current
    40mA
  • Operating Mode
    Pulse, Slow
  • Input Type
    AC
  • Current - Supply
    40mA
  • Voltage Range
    28V~48V
  • Sound Pressure Level (SPL)
    65dB @ 28V, 61cm
  • Duration
    1 PPS
  • Height
    35.9mm
  • Height Seated (Max)
    1.511 38.39mm