  • SCC1812N680J502TG
SCC1812N680J502TG
advertisement
Manufacturer No:
SCC1812N680J502TG
HK JDW NO:
16032-SCC1812N680J502TG
Package:
Datasheet:
Description:
68pF ±5% -55℃~+125℃ 250VAC 1812 Suppression Capacitors ROHS