SB80486DX2SC50SX920
SB80486DX2SC50SX920
386-SB80486DX2SC50SX920
Microprocessor 208-Pin 50MHz
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
SB80486DX2SC50SX920 Overview
Using advanced packaging techniques Bulk, high reliability is ensured. 50MHz Hz is the frequency at which the CPU operates. The datasheets for 208 pins provide details. Many applications use this CPU with Surface Mount mounted. It is 3V on the CPU's core.