  • S6E2CCAH0AGV2000A
S6E2CCAH0AGV2000A
advertisement
Manufacturer No:
S6E2CCAH0AGV2000A
HK JDW NO:
217-S6E2CCAH0AGV2000A
Datasheet:
S6E2CCAH0AGV2000A
Description:
2MB 2M x 8 FLASH ARM® Cortex®-M4F 32-Bit Microcontroller FM4 S6E2CC Series 144-LQFP
Step5Bar-code shipping tag
S6E2CCAH0AGV2000A
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Series
    FM4 S6E2CC
  • Published
    2016
  • Pbfree Code
    yes
    120
  • Speed
    200MHz
  • RAM Size
    256K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.7V~5.5V