  • S203PR-K0.75
S203PR-K0.75
advertisement
Manufacturer No:
S203PR-K0.75
Manufacturer:
ABB Control
HK JDW NO:
17007-S203PR-K0.75
Package:
Datasheet:
Description:
Thermal Circuit Breaker, 3 Pole(s), 0.75A, 400VAC, Din Rail,