  • S1DXM-A4C60M-AC240V
S1DXM-A4C60M-AC240V
advertisement
Manufacturer No:
S1DXM-A4C60M-AC240V
HK JDW NO:
590-S1DXM-A4C60M-AC240V
Description:
RELAY TIME DELAY 60MIN 5A 250V
Step5Bar-code shipping tag
S1DXM-A4C60M-AC240V
  • Voltage - Supply
    220V~240VAC
  • Circuit
    4PDT (4 Form C)
  • Throw Configuration
    4PDT
  • Contact Rating @ Voltage
    5A @ 250VAC