  • S18DLHWQ
S18DLHWQ
advertisement
Manufacturer No:
S18DLHWQ
HK JDW NO:
124-S18DLHWQ
Quantity:
In Stock : 12138
Step5Bar-code shipping tag
S18DLHWQ
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to S18DLHWQ .
  • Color
    White
  • Termination Style
    Quick Connect
  • Panel Cutout Dimensions
    0.709 (18.00mm)
  • Voltage
    9V~30V
  • Current
    60mA