  • S-817A45APF-CVITFG
S-817A45APF-CVITFG
advertisement
Manufacturer No:
S-817A45APF-CVITFG
HK JDW NO:
724-S-817A45APF-CVITFG
Package:
4-SMD, Flat Leads
Description:
Fixed 0.65mm PMIC S-817 Series 4 4-SMD, Flat Leads
Quantity:
In Stock : 10817
Step5Bar-code shipping tag
S-817A45APF-CVITFG
  • Package / Case
    4-SMD, Flat Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • JESD-609 Code
    e6
  • Part Status
    Obsolete
  • Terminal Finish
    Tin/Bismuth (Sn/Bi)
    1
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-F4
  • Voltage - Input (Max)
    10V
  • Current - Output
    65mA
  • Output Voltage 1
    4.5V
  • Input Voltage (Min)
    5.5V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    4.5V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.27V @ 10mA
  • Output Voltage1-Max
    4.59V
  • Height Seated (Max)
    0.5mm