  • S-13R1F32-A4T2U3
S-13R1F32-A4T2U3
advertisement
Manufacturer No:
S-13R1F32-A4T2U3
HK JDW NO:
724-S-13R1F32-A4T2U3
Package:
4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Datasheet:
S-13R1F32-A4T2U3
Description:
Enable Fixed PMIC S-13R1 Series 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 14138
Step5Bar-code shipping tag
S-13R1F32-A4T2U3
  • Package / Case
    4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
  • Supplier Device Package
    HSNT-4-B
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.2V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.23V @ 100mA
  • PSRR
    70dB (1kHz)