  • S-13D1E1829-A6T2U3
S-13D1E1829-A6T2U3
advertisement
Manufacturer No:
S-13D1E1829-A6T2U3
HK JDW NO:
724-S-13D1E1829-A6T2U3
Package:
6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Description:
Enable Fixed PMIC S-13D1 Series 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 14524
Step5Bar-code shipping tag
S-13D1E1829-A6T2U3
  • Package / Case
    6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
  • Supplier Device Package
    HSNT-6-B
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.8V 2.9V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.19V @ 100mA 0.13V @ 100mA
  • PSRR
    75dB (1kHz), 72dB (1kHz)