  • S-13D1D2J2J-M6T1U3
S-13D1D2J2J-M6T1U3
advertisement
Manufacturer No:
S-13D1D2J2J-M6T1U3
HK JDW NO:
724-S-13D1D2J2J-M6T1U3
Package:
SOT-23-6
Description:
Enable Fixed PMIC S-13D1 Series SOT-23-6
Quantity:
In Stock : 5151
Step5Bar-code shipping tag
S-13D1D2J2J-M6T1U3
  • Package / Case
    SOT-23-6
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    S-13D1
  • JESD-609 Code
    e3
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.85V 2.85V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.13V @ 100mA 0.13V @ 100mA
  • PSRR
    72dB (1kHz), 72dB (1kHz)