  • S-1333C21-A4T2U3
S-1333C21-A4T2U3
advertisement
Manufacturer No:
S-1333C21-A4T2U3
HK JDW NO:
724-S-1333C21-A4T2U3
Datasheet:
S-1333C21-A4T2U3
Description:
Enable Fixed 0.65mm PMIC S-1333 Series 4 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 13544
Step5Bar-code shipping tag
S-1333C21-A4T2U3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    300mA
  • Output Voltage 1
    2.1V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.1V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.36V @ 100mA
  • PSRR
    70dB (1kHz)
  • Output Voltage1-Min
    2.079V
  • Height Seated (Max)
    0.4mm