  • S-1313D18-A4T1U3
S-1313D18-A4T1U3
advertisement
Manufacturer No:
S-1313D18-A4T1U3
HK JDW NO:
724-S-1313D18-A4T1U3
Datasheet:
S-1313D18-A4T1U3
Quantity:
In Stock : 14501
Step5Bar-code shipping tag
S-1313D18-A4T1U3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Terminal Finish
    TIN
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    200mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.8V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.58V @ 100mA