  • S-1312C11-A4T2U3
S-1312C11-A4T2U3
advertisement
Manufacturer No:
S-1312C11-A4T2U3
HK JDW NO:
724-S-1312C11-A4T2U3
Datasheet:
S-1312C11-A4T2U3
Description:
Enable Fixed PMIC S-1312 Series 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Quantity:
In Stock : 13385
Step5Bar-code shipping tag
S-1312C11-A4T2U3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.1V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.71V @ 100mA
  • PSRR
    75dB (1kHz)