  • S-1003NB34I-I6T1U
S-1003NB34I-I6T1U
advertisement
Manufacturer No:
S-1003NB34I-I6T1U
HK JDW NO:
724-S-1003NB34I-I6T1U
Package:
6-SMD, Flat Leads
Datasheet:
S-1003NB34I-I6T1U
Description:
1.2V 6 Terminals Voltage supervisor S-1003 Series 1 Channels
Quantity:
In Stock : 16447
Step5Bar-code shipping tag
S-1003NB34I-I6T1U
  • Package / Case
    6-SMD, Flat Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Number of Terminations
    6
  • Supply Voltage
    1.2V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-F6
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.95V
  • Voltage - Threshold
    3.4V
  • Number of Voltages Monitored
  • Height Seated (Max)
    0.5mm