  • RWST40370C39R0JB02
RWST40370C39R0JB02
advertisement
Manufacturer No:
RWST40370C39R0JB02
HK JDW NO:
875-RWST40370C39R0JB02
Step5Bar-code shipping tag
RWST40370C39R0JB02
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    39Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    600W
  • Height
    69mm
  • Length
    432mm