  • RWST30250C3301JB00
RWST30250C3301JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST30250C3301JB00
HK JDW NO:
875-RWST30250C3301JB00
Package:
Datasheet:
Description:
3.3kOhm, 5%, 320W
Step5Bar-code shipping tag
RWST30250C3301JB00
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    320W
  • Height
    60mm
  • Length
    317mm