  • RWST25168C3301JB00
RWST25168C3301JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST25168C3301JB00
HK JDW NO:
875-RWST25168C3301JB00
Package:
Datasheet:
Description:
3.3kOhm, 5%, 180W
Step5Bar-code shipping tag
RWST25168C3301JB00
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    180W
  • Height
    50mm
  • Length
    229mm