  • RWST25168C15R0JB00
RWST25168C15R0JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST25168C15R0JB00
HK JDW NO:
875-RWST25168C15R0JB00
Package:
Datasheet:
Description:
15Ohm, 5%, 180W
Step5Bar-code shipping tag
RWST25168C15R0JB00
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    15Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    180W
  • Height
    50mm
  • Length
    229mm