  • RWST25168C1251JB00
RWST25168C1251JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST25168C1251JB00
HK JDW NO:
875-RWST25168C1251JB00
Package:
Datasheet:
Description:
1.25kOhm, 5%, 180W
Step5Bar-code shipping tag
RWST25168C1251JB00
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    1.25kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    180W
  • Height
    50mm
  • Length
    229mm