  • RWST25138C33R0JB04
RWST25138C33R0JB04
advertisement
Manufacturer No:
RWST25138C33R0JB04
HK JDW NO:
875-RWST25138C33R0JB04
Step5Bar-code shipping tag
RWST25138C33R0JB04
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    33Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    110W
  • Height
    50mm
  • Length
    199mm