  • RWR89S1R50BRS73
RWR89S1R50BRS73
advertisement
Manufacturer No:
RWR89S1R50BRS73
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR89S1R50BRS73
Package:
Datasheet:
RWR89S1R50BRS73
Description:
1.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR89S1R50BRS73
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.5Ohm
  • Power Rating
    3W
  • Lead Length
    38.1mm