  • RWR89N4R30FSB12
RWR89N4R30FSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR89N4R30FSB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR89N4R30FSB12
Description:
4.3Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR89N4R30FSB12
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    4.3Ohm
  • Power Rating
    3W
  • Lead Length
    38.1mm
  • Length
    14.2mm
  • Width
    4.75mm