  • RWR84N1781FSB12
RWR84N1781FSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR84N1781FSB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR84N1781FSB12
Description:
1.78kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR84N1781FSB12
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    1.78kOhm
  • Power Rating
    7W
  • Lead Length
    38.1mm