  • RWR81SR110FPS70
RWR81SR110FPS70
advertisement
Manufacturer No:
RWR81SR110FPS70
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR81SR110FPS70
Package:
Datasheet:
RWR81SR110FPS70
Description:
110mOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR81SR110FPS70
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Resistance
    110mOhm
  • Power Rating
    1W
  • Lead Length
    38.1mm