  • RWR81S4590BRB12
RWR81S4590BRB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR81S4590BRB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR81S4590BRB12
Description:
459Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR81S4590BRB12
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    459Ohm
  • Power Rating
    1W
  • Lead Length
    38.1mm