  • RWR81S3610BSB12
RWR81S3610BSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR81S3610BSB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR81S3610BSB12
Description:
361Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR81S3610BSB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    361Ohm
  • Power Rating
    1W
  • Lead Length
    38.1mm