  • RWR81S2740BRB12
RWR81S2740BRB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR81S2740BRB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR81S2740BRB12
Description:
274Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR81S2740BRB12
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    274Ohm
  • Power Rating
    1W
  • Lead Length
    38.1mm