  • RWR80N3100FRB12
RWR80N3100FRB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR80N3100FRB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR80N3100FRB12
Package:
Datasheet:
RWR80N3100FRB12
Description:
310Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR80N3100FRB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    310Ohm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm