  • RWR78NR500FRB12
RWR78NR500FRB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR78NR500FRB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR78NR500FRB12
Package:
Datasheet:
RWR78NR500FRB12
Description:
500mOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR78NR500FRB12
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    500mOhm
  • Power Rating
    10W
  • Lead Length
    38.1mm