  • RWR74W1212FRBSL
RWR74W1212FRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RWR74W1212FRBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR74W1212FRBSL
Package:
Datasheet:
RWR74W1212FRBSL
Description:
12.1kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR74W1212FRBSL
    Select All
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    12.1kOhm
  • Power Rating
    5W
  • Lead Length
    38.1mm