  • RWR74S2550BSB12
RWR74S2550BSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR74S2550BSB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR74S2550BSB12
Package:
Datasheet:
RWR74S2550BSB12
Description:
255Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR74S2550BSB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    255Ohm
  • Power Rating
    5W
  • Lead Length
    38.1mm