  • RWM10642200JB25E1
RWM10642200JB25E1
advertisement
Manufacturer No:
RWM10642200JB25E1
HK JDW NO:
875-RWM10642200JB25E1
Description:
Through Hole 220Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RWM10642200JB25E1
  • Length
    63.8mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Conformal
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    75 ppm/°C
  • Resistance
    220Ohm
  • Power Rating
    25W
  • Diameter
    9.4mm