  • RWM05266R80JA14E1
RWM05266R80JA14E1
advertisement
Manufacturer No:
RWM05266R80JA14E1
HK JDW NO:
875-RWM05266R80JA14E1
Description:
Through Hole 6.8Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RWM05266R80JA14E1
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Last Time Buy
  • Temperature Coefficient
    75 ppm/°C
  • Resistance
    6.8Ohm
  • Power Rating
    7W
  • Diameter
    7.4mm
  • Length
    24.7mm