  • RW80UR332DS73
RW80UR332DS73
advertisement
Manufacturer No:
RW80UR332DS73
HK JDW NO:
866-RW80UR332DS73
Datasheet:
RW80UR332DS73
Description:
Through Hole 332mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RW80UR332DS73
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    332mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm