  • RW79U62R2FB12
RW79U62R2FB12
advertisement
Manufacturer No:
RW79U62R2FB12
HK JDW NO:
866-RW79U62R2FB12
Datasheet:
RW79U62R2FB12
Description:
Through Hole 62.2Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RW79U62R2FB12
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    62.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.75mm
  • Length
    15.8mm