  • RW79U22R1FS73
RW79U22R1FS73
advertisement
Manufacturer No:
RW79U22R1FS73
HK JDW NO:
866-RW79U22R1FS73
Datasheet:
RW79U22R1FS73
Description:
Through Hole 22.1Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RW79U22R1FS73
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    22.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.75mm
  • Length
    15.8mm