  • RW20117A3R3JB15
RW20117A3R3JB15
advertisement
Manufacturer No:
RW20117A3R3JB15
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RW20117A3R3JB15
Package:
Datasheet:
Description:
3.3Ohm, Wirewound,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RW20117A3R3JB15
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    3.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    80W
  • Height
    42mm
  • Length
    117mm