  • RW13X70A222JB00
RW13X70A222JB00
advertisement
Manufacturer No:
RW13X70A222JB00
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RW13X70A222JB00
Package:
Datasheet:
Description:
2.2kOhm, Wirewound,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RW13X70A222JB00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    32W
  • Diameter
    16mm
  • Length
    70mm