  • RTOP200V5500FB
RTOP200V5500FB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP200V5500FB
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RTOP200V5500FB
Package:
Datasheet:
RTOP200V5500FB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RTOP200V5500FB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    550Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    200W
  • Height
    12.6mm
  • Length
    39mm