  • RTO050F43000JTE1
RTO050F43000JTE1
advertisement
Manufacturer No:
RTO050F43000JTE1
HK JDW NO:
875-RTO050F43000JTE1
Package:
TO-220
Datasheet:
Description:
Through Hole 4.3kOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
RTO050F43000JTE1
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    TO-220
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    4.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Height
    15mm
  • Length
    10.1mm