  • RTO020F40R00FTE3
RTO020F40R00FTE3
advertisement
Manufacturer No:
RTO020F40R00FTE3
HK JDW NO:
875-RTO020F40R00FTE3
Datasheet:
RTO020F40R00FTE3
Description:
Through Hole 40Ohm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
RTO020F40R00FTE3
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    40Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    10.1mm