  • RTLTE-300-AT
RTLTE-300-AT
advertisement
Manufacturer No:
RTLTE-300-AT
Manufacturer:
B&B SmartWorx, Inc.
HK JDW NO:
116-RTLTE-300-AT
Package:
Datasheet:
RTLTE-300-AT
Description:
LTE CELL ROUTER
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RTLTE-300-AT
  • Series
    Spectre™
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Supply
    10V~30V
  • Frequency
    700MHz 850MHz 900MHz 1.8GHz 1.9GHz 2.1GHz